Prestavba vozidiel na LPG


V oblasti prestavby vozidiel na LPG máme viac ako 25 ročné skúsenosti, čo nás radí do úlohy lídra v tejto oblasti. Zameriavame sa na vysokú kvalitu a precíznosť vykonanej práce. Viac, ako tretinu prestavieb na LPG tvoria nové vozidlá, ktoré ešte len čakajú na nových majiteľov. Veľký dôraz kladieme na záručný a pozáručný servis v čo najkratšom čase. O výhodách a nevýhodách LPG informujeme zákazníkov pravdivo. Nekorektné tvrdenia typu: "prestaviame všetko", "spotreba LPG je rovnaká ako pri jazde na benzín" prenecháme iným.

Veľa šťastných kilometrov Vám praje Karel Votava, majiteľ firmy

Plynová čerpacia stanica


V priestoroch firmy tiež prevádzkujeme plynovú čerpaciu stanicu. Ponúkame vysokokvalitný nemecký plyn TOMEGAS. Plyn je vyrobený z ľahkej arabskej ropy, ktorá sa vyznačuje minimálnym obsahom síry, čo má za následok dlhšiu životnosť kovových, ako aj gumených častí LPG komponentov, s ktorými dochádza priamo do styku. Ďalej sú z nemeckého plynu odseparované neodpariteľné častice, ako sú rôzne ťažké oleje, parafíny a pod., čo má priaznivý vplyv na pravideľný chod vstrekovacích líšt pri najmodernejších zariadeniach tzv. sekvenčného vstrekovania plynu a neposlednom rade nižšiu spotrebu.
Väčšina dodávateľov plynu na Slovensku distribuuje plyn vyrobený z ruskej ťažkej ropy, ktorá horeuvedené vlastnosti nemá.